ÖĞRENCİLERİMİN GÖRÜŞ VE HİKAYELERİ

Rabia Özyurt

Güler yüzü, pozitif bakış açısı, güzel enerjisi ile motivasyonumuz hep yüksek. Kendisini tanıdığım için çok şanslıyım. Vermiş olduğu değerli tavsiyeler ve emekleri için çok teşekkür ediyorum.

Detay

Burcu Karadibek

Yıllar içinde kendi vücudumdaki değişimle beraber bu alandaki bilgim ve ilgim de arttı; bunda İrem Hoca’nin payı çok büyüktür. İrem Hoca ile çalışmaya başladığınız zaman sadece antrenman yapmıyorsunuz, aradığınız her şeyin cevabını buluyorsunuz.

Detay

Ebru Çınar

Nitekim bana sabretmeyi, hayata karşı güçlü durmayı, sakinliği, konsantre olmayı ve düşünce gücünü fitness ile harmanlayıp aşıladı. İrem Hoca’yı bütün arkadaşlarıma tavsiye ettim ve etmeye devam edeceğim. İrem Altukdiyince aklıma kalite, bilgi, beceri, zeka ve iletişimin en güçlü hali geliyorsa hayatınızda şansa yer vermeyin derim. Sevgiler…

Detay

Merve Pusat

Sadece aynada gördüğüm beni değil, hayata, spora ve sağlıklı beslenmeye karşı bakış açımı değiştirdiği için, her antrenmanda farklı bir bilgiyle beni aydınlattığı için, motivasyonumu kaybetmeme asla izin vermediği için, daha fazlasını yapamam dediğim yerde bile beni bir adım ileriye taşıdığı için, içtenliği, samimiyeti, güler yüzü için ve en önemlisi bana inandığı için kendisine ne kadar teşekkür etsem az. İnanıyorum ki onun bana olan inancının temelinde, kendisine olan inancı yatıyor.

Detay

Sumru Tüfekçioğlu

Spor konusunda profesyonellik, insan ilişkilerinde içtenlik, güler yüzlülük arayan herkese öneririm. Antrenman yaparken kahkaha atmak için ve bir sonraki hedefime yine beraber ulaşmak için ben de yakın zamanda yanına döneceğim. Sizlerle de görüşmek dileğiyle…

Detay

Hülya Gözükızıl

Siz pes etsenizde o vazgeçmez. Ve gerçek anlamda size yardımcı olmak istediğinden emin olursunuz. Kulübümden ayrılmış olması hala üzüntü kaynağımdır.

Detay

SİZ DE GÖRÜŞLERİNİZİ BİZE İLETEBİLİRSİNİZ