PROGRAM DETAYLARI

8 Haftalık Antrenman Programı

350,00 

Evde Veya Spor Salonunda
Size Özel Antrenman Planları
Whatsapp İletişim (+100 TL)

Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler:

Açıklama

Evde veya Spor Salonunda Seçenekli Antrenman Programı Uzaktan Eğitim Fitness

Uzaktan Eğitim Fitness Antrenman Programı

  • 8 haftalık Uzaktan Eğitim Fitness antrenman paketinizde, kendinize en uygun şekilde egzersiz yapabileceğiniz, tüm detayları düşünülmüş bir antrenman programı sizin için hazırlanır. Sıfırdan size özel olarak oluşturulan antrenman programınız yazılırken vücut tipiniz, genel sağlık durumunuz, postürel değerlendirmeleriniz, hedefleriniz ve yaşam tarzınız dikkate alınarak özgün bir program yaratılır. Böylece en etkili programlar ile çalışmaya başlarsınız.
  • Antrenman paketi süresi boyunca yapılacak kontroller ve devamlı iletişim ile programda güncellemeler yapılır. Haftalar geçtikçe güçlenen yanlarınız ile üstüne daha sıkı çalışmanız gereken yanlarınız takip edilerek, gelişimin maksimum seviyede olması sağlanır.
  • Uzaktan eğitim fitness programınızdaki antrenmanlar egzersiz videoları ile birlikte, detaylı yazılı açıklamalar içerir ve yapmanız gereken set – tekrar bilgileri ile birlikte size özel sayfanıza yüklenir.
  • 8 hafta boyunca sürecek antrenman programınız kolaydan zora doğru ilerleyerek, 8 haftanın sonunda sizi hedeflediğiniz noktaya en sağlıklı ve hızlı şekilde götürmüş veya yaklaştırmış olur.

İLETİŞİM DESTEĞİ

  • Bu pakette hafta içi 12:00 – 18:00 saatleri arasında Whatsapp iletişimi için Whatsapp İletişim seçeneğini ekleyerek satın almaya ilerleyebilirsiniz.

UZAKTAN EĞİTİM FITNESS ANTRENMAN PROGRAMLARI NELERDİR?

Size özel olarak, online ortamda hazırlanmış antrenman programlarıdır. Hedeflediğiniz fitness seviyesine ulaşabilmeniz için profesyonel destek alacağınız etkili bir sistemdir. Uzaktan eğitim sayesinde antrenörünüz ile aranızda yer alan mesafe ortadan kalkar. Mevcut spor salonunuzu veya evinizi kullanarak antrenmanlarınızı yapar, aklınıza takılan her soruyu sorabileceğiniz, bilgi ve tecrübelerinden yararlanabileceğiniz bir antrenörün rehberliğinde ilerlersiniz.

BU PROGRAMI SATIN ALDIĞIMDA NE BEKLEMELİYİM?

Bu programlar tamamen size özel olarak hazırlanmış antrenmanlar içerir. Antrenmanlarınızı yaparken 8 hafta boyunca koçunuz İrem Altuk ile iletişim içinde ilerlersiniz. Tüm programlarınıza websitemiz üzerinden oluşturacağınız Üye Sayfası’nda kendi kişisel alanınızdan rahatça ulaşırsınız. Whatsapp aracılığıyla daha hızlı bir iletişim temeli oluşturmak isterseniz bu seçeneği satın almadan önce ekleyebilir ve alacağınız koçluk desteğini bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Uzaktan eğitim ile koçunuzun tüm desteğini ve itici gücünü arkanızda hissederek, motivasyonunuz yüksek bir şekilde hedeflerinize doğru hareket edersiniz.