PROGRAM DETAYLARI
İndirim!

4 Haftalık Antrenman Programı

160,00 

Evde Veya Spor Salonunda
Size Özel Antrenman Planları
Whatsapp İletişim (+100 TL)

Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler:

Açıklama

Evde veya Spor Salonunda Seçenekli Antrenman Programı Uzaktan Eğitim Fitness

Uzaktan Eğitim Fitness Antrenman Programı

  • 4 haftalık Uzaktan Eğitim Fitness antrenman paketiniz ile, en doğru başlangıcı yapmanız için size özel bir antrenman programı yazılır. Programınız, satın alma aşamasında sunduğunuz kişisel bilgiler ve hedeflerinizle ilgili doldurduğunuz bilgi formuna göre; genel sağlık durumunuz, postürel değerlendirmeleriniz, hedefleriniz ve yaşam tarzınız dikkate alınarak hazırlanır. Böylece ihtiyaçlarınıza uygun ve takip edebileceğiniz bir antrenman programıyla başlangıç yaparsınız.
  • 4 haftalık süre boyunca iletişim sürdürülerek her şeyin yolunda gitmesi ve değişimin ilk günden itibaren artarak devam etmesi için karşılıklı etkileşim sağlanır.
  • Uzaktan eğitim fitness programınız dahilinde size özel olarak hazırlanmış antrenmanlarınız içinde yer alan bütün egzersizler videolar, yazılı açıklamalar ve yapmanız gereken set – tekrar bilgileri ile size özel sayfanıza yüklenir; böylece akıl karışıklığı olmadan programınızı kolayca takip edebilirsiniz.
  • 4 haftalık antrenman programı ile hedefimiz, hayallerinize doğru sağlıklı, hızlı ve etkili bir başlangıç yapmanızdır.

İLETİŞİM DESTEĞİ

  • Programınız ile ilgili sorularınız için hafta içi 12:00 – 18:00 saatleri arasında Whatsapp üzerinden destek almak isterseniz, paketinize Whatsapp İletişim seçeneğini de ekleyebilirsiniz.

UZAKTAN EĞİTİM FITNESS PROGRAMLARI NELERDİR?

Hedefinize ve mevcut kondisyonunuza uygun olarak egzersiz yapabilmeniz için size özel hazırlanmış antrenman programlarıdır. Bu programların hazırlanması için, önceden ihtiyacımız olan bazı bilgileri satın alma aşamasında sunmanız gerekir. Böylece ihtiyaçlarınızı karşılayacak özgün programlar oluşturularak minimum sürede maksimum sonuç almanız sağlanır. Size uygun olan spor salonunda veya evinizde antrenmanlarınızı yaparken, koçunuz İrem Altuk ile devamlı iletişim içinde ilerler, aklınızda oluşabilecek sorulara hızlıca yanıt bulursunuz.

BU PROGRAMI SATIN ALDIĞIMDA NE BEKLEMELİYİM?

4 haftalık antrenman programı, hayalinizdeki kendinize doğru çıkacağınız yolculuğun ilk adımıdır. Büyük değişimler elbette ki hemen gerçekleşmez; zaman, sabır ve istikrar gereklidir. 4 haftalık antrenman programı ile size en uygun egzersizleri doğru sistemler ile yapmaya başlayarak yolculuğun tadını almaya başlarsınız. Dilerseniz FULL paket satın alarak süreç boyunca beslenme ve besin takviyeleri ile ilgili de detaylı koçluk alabilir; Whatsapp üzerinden iletişim ile tecrübenizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Hangi paket ile başlangıç yapmayı seçerseniz seçin, uzaktan eğitim ile hayallerinize adım adım yaklaşmak için ilk aksiyonu şimdi alabilirsiniz.