PROGRAM DETAYLARI

12 Haftalık Antrenman Programı

450,00 

Evde Veya Spor Salonunda
Size Özel Antrenman Planları
Whatsapp İletişim (+100 TL)

Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler:

Açıklama

Evde veya Spor Salonunda Seçenekli Uzaktan Eğitim Fitness Antrenman Programı

Uzaktan Eğitim Fitness Antrenman Programı

  • 12 haftalık Uzaktan Eğitim Fitness paketinizde tamamen size özel bir antrenman programı hazırlanır. Programınız hazırlanırken; vücut tipiniz, genel sağlık durumunuz, postürel değerlendirmeleriniz, hedefleriniz ve yaşam tarzınız göz önünde bulundurulur. Böylece en etkili ve özgün fitness antrenman programlarına sahip olursunuz.
  • Antrenman paketi süresi boyunca yapılacak gidişat kontrolü ve devamlı iletişim ile programda gerekli ise değişiklik ve düzenlemeler yapılır.
  • Uzaktan eğitim fitness programınızdaki tüm egzersizler video destekli olarak, detaylı açıklamalar ve yapmanız gereken set – tekrar bilgileri ile size özel sayfanıza yüklenir, kolayca görüntüleyebilirsiniz.
  • Antrenman programınız sizi en sağlıklı şekilde, en hızlı ve etkili sistemlerle hedefinize ulaştıracaktır.

İletişim Desteği

  • Antrenman programınızla ilgili hafta içi her gün 12:00 – 18:00 saatleri arasında Whatsapp üzerinden iletişim desteği için Whatsapp İletişim seçeneğini ekleyebilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Fıtness Programları Nelerdir?

Bu programlar, hedefleriniz için size özel olarak hazırlanmış antrenman ve beslenme programlarıdır. Profesyonel destek alarak sağlıklı ve etkili egzersizler yapabileceğiniz, hayalinizdeki forma ulaşacağınız süreyi kısaltan bir sistemdir. Gitmekte olduğunuz, veya lokasyon olarak size uygun olan spor salonunda antrenmanlarınızı yapabilir; hatta evinizde programınızı sürdürebilirsiniz. Yer fark etmeksizin, bilgisine inandığınız ve desteğini almak istediğiniz koç ile aranızdaki mesafeyi ortadan kaldırır.

Programı Satın Aldığımda Ne Beklemeliyim?

Bu programlar ile tamamen size özel olarak hazırlanmış antrenman ve beslenme planlamanız yapılır, gelişiminiz kayıt altında tutularak ve her antrenmanınız takip edilerek hedeflerinize doğru yol alırsınız. Tüm süreç boyunca koçunuz İrem Altuk ile iletişim içerisinde ilerleyip, aklınıza takılan sorularda ve çıkmazlarda profesyonel destek alırsınız. Paketler, programlarınıza ulaşabileceğiniz kişisel portalınızın yanında, İrem Altuk ile kuracağınız online birebir iletişimi de kapsar; yani koçunuz ile aranızdaki mesafe ortadan kalkar. Dilerseniz antrenman programınıza Whatsapp İletişim seçeneğini de ekleyerek alacağınız koçluk desteğini bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Böylece fiziksel olarak ulaşabileceğiniz bir eğitmenin dahi size sağlayabileceğinden daha fazla itici gücü arkanızda hissedersiniz, motivasyonunuz azalmadan hedeflerinize doğru hareket etmeye devam edersiniz.