Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

İlk ziyaretiniz hakkında sıkça sorulan sorular

Uzaktan eğitim ne demek?

Uzaktan eğitim, hedefleriniz için size özel olarak hazırlanmış antrenman ve beslenme programları ile profesyonel olarak destek alarak çalışabileceğiniz bir sistemdir. Gitmekte olduğunuz veya lokasyon olarak size uygun olan spor salonunda, hatta evinizde antrenman yaparken; bilgisine inandığınız ve desteğini almak istediğiniz koç ile aranızdaki mesafeyi ortadan aldırır.

Uzaktan eğitimi neden tercih etmeliyim?

Egzersiz yapmak şüphesiz ki sağlığınız için atacağınız en güzel adımlardan biri. Ancak yanlış egzersiz ile sağlığınızı iyiye götürmek yerine tam tersine sebep olup kendinize zarar dahi verebilirsiniz. Bu yüzden işinde iyi bir koç ile çalışmanız son derece önemlidir. Uzaktan eğitim ile fiziksel olarak ulaşabildiğiniz eğitmenlerin sınırında kalmayıp, sizi daha iyi yönlendireceğine ve daha fazla motive edeceğine inandığınız bir koç ile çalışabilirsiniz.

Uzaktan eğitim paketi satın aldığımda nasıl bir hizmet alırım, ne beklemeliyim?

Uzaktan eğitim ile tamamen size özel olarak hazırlanmış bir antrenman ve beslenme planlaması ile, gelişiminiz kayıt altında tutularak ve her adımda kendinizi takip ederek hedeflerinize doğru yol alırsınız. Tüm süreç boyunca koçunuz ile iletişim içerisinde ilerleyip, aklınıza takılan sorularda ve çıkmazlarda profesyonel destek alırsınız. Paketler, programlarınıza ulaşabileceğiniz kişisel portalınızın yanında, koçunuz ile kuracağınız online birebir iletişimi de kapsar;yani koçunuz ile aranızdaki mesafe ortadan kalkar. Böylece fiziksel olarak ulaşabileceğiniz bir eğitmenin dahi size sağlayabileceğinden daha fazla itici gücü arkanızda hissedersiniz.

Süreç nasıl başlar ve ilerler?

Size uygun olan uzaktan eğitim paketini seçerek satın alma kısmına geldiğinizde, bilgilerinizi dolduracağınız detaylı bir form ile karşılaşırsınız. Formu doldurduğunuzda ulaştığımız bilgiler ile programlamanız yapılır ve size özel portalınıza yüklenir. Kolayca erişebileceğiniz size özel sayfanızdan antrenman ve beslenme programınızı alıp çalışmaya başlarsınız. Düzenli aralıklarla kontroller yapılır ve gerekli düzenlemeler/değişiklikler ile sürecinize devam edersiniz. Tüm süreçte koçunuzun birebir online desteği yanınızdadır.

Özel sağlık sorunlarım var ise uzaktan eğitimden yararlanabilir miyim?

Doktorunuz egzersiz yapmanızda bir sakınca görmediği takdirde, tabiki yararlanabilirsiniz. Satın alma işleminden önce dolduracağınız formda özel sağlık sorununuz ile ilgili bilgileri doğru girmeniz, size uygun bir programlama yapılması açısından büyük önem taşır.

Antrenman programımdaki egzersizlerde gittiğim spor salonunda olmayan bir ekipman/makina var, ne yapmalıyım?

Hangi ekipman veya makinaya erişiminizin olmadığıyla ilgili bilgi verdiğinizde, o egzersizin alternatifini sağlarız.

Uzaktan eğitim antrenman programımda nasıl yapacağımı bilmediğim bir egzersiz varsa ne yaparım?

Programınızın içerdiği tüm egzersizler size özel sayfanıza görsel/video destekli olarak yüklenir. Böylece tüm egzersizleri izleyip öğrenerek soru işaretiniz olmadan yapabilirsiniz.

BİZE SORUN

Diğer sorularınız için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.